DFSZK-Spacer
 
DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST - ZITY KABÁTOVÉ
 

Kurz Fotografie

Tento kurz doporučujeme všem zájemcům o fotografii, ale i těm, kteří se chtějí hlásit na školy se zaměřením - film, fotografii a mediální tvorba - nebo na námi organizovaný přípravný kurz. Zvýšíte si tím šance přijetí na školu vašich snů, vzhledem k nárustu zájmu o školy tohoto typu v posledních letech.

Termín kurzu
8.2. - 26.4. 2023 Středy 18:00 - 20:00     
Část I. - ATELIÉR   Část II. - EXTERIÉR             
Lektor
RNDr. Ing. Jiří Neuer
Struktura a cena kurzu
rozsah specifikace cena pro 1 účastníka  poznámky
Tříměsíční kurz - 12 lekcí  lekce = 120min  pův. 7 200 Kč  zvýhodněná cena 5 640 Kč  min. 4 / max. 8
(všechny věkové skupiny)

Přihláška - info@divadlofilm.cz

Kurz probíhá ve velmi malém počtu účastníků (obvykle 6) - lektor má proto možnost klientům věnovat více času a zaměřit se na problémové oblasti tvorby každého z účastníků.  Výborný dárek pro vaše blízké, využijte našeho dárkového poukazu.

Účastníci si vyzkouší fotografování portrétů, krajin, produktů, detailů, domácích mazlíčků, momentek, aktivit (sportů atd.), architektury streetfotografii a mnoho dalšího. Naučíte se ovládat svůj fotoaparát a osvojíte si potřebné fotografické postupy. Budete tak, umět využít všech funkcí vašeho fotoaparátu. Naučíme vás využívat fotoaparát tak, aby vaše fotografie měly obrazovou a technickou kvalitu za hranicí běžné amatérské fotografie. Dozvíte se specifika fotoaparátů a jaké funkce a proč je dobré využívat a jak se to na vašich fotografiích projeví. Zlepšíte si svojí práci s kompozicí obrazu fotografie.  
Všechny získané zkušenosti si vyzkoušíte a procvičíte přímo v praxi nejen na učebně nebo ateliéru, ale i v exteriéru a na konkrétních případech. 

Fotografický kurz je určen pro všechny zájemce o fotografování, začátečníkům, středně pokročilým i pokročilým. Dále pak všem, kteří na svém fotoaparátu využívají vesměs jen plně automatický režim, nebo přednastavené fotografické režimy. Na své si přijdou i ti z vás, kterým už něco říkají pojmy jako clona, čas a ISO. 

DFSZK-podklad
cs