DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST - ZITY KABÁTOVÉ
 

Kurz Fotografie

Tento kurz doporučujeme zájemcům, kteří se chtějí hlásit na školy se zaměřením - film, fotografii a mediální tvorba - nebo na námi organizovaný přípravný kurz.
Zvýšíte šance přijetí na školu vašich snů. Kurz je vhodný pro každého se zájmem o fotografii.

Termín kurzu
podzimní termín 2024 bude upřesněn Středy 19:00 - 20:30     
Část I. - ATELIÉR   Část II. - EXTERIÉR             
Lektor
RNDr. Ing. Jiří Neuer
Struktura a cena kurzu
rozsah specifikace cena pro 1 účastníka  poznámky
Půlroční kurz - 15 lekcí lekce = 90min pův. 8100Kč nyní 6 600 Kč min.4/max.8 (všechny věkové skupiny)

Přihláška - info@divadlofilm.cz

Kurz probíhá ve velmi malém počtu účastníků (obvykle 6) - lektor má proto možnost klientům věnovat více času a zaměřit se na problémové oblasti tvorby každého z účastníků. Výborný dárek pro vaše blízké, využijte našeho dárkového poukazu.

Účastníci si vyzkouší fotografování portrétů, krajin, produktů, detailů, domácích mazlíčků, momentek, aktivit (sportů atd.), architektury streetfotografii a mnoho dalšího. Naučíte se ovládat svůj fotoaparát a osvojíte si potřebné fotografické postupy. Budete tak, umět využít všech funkcí vašeho fotoaparátu. Naučíme vás využívat fotoaparát tak, aby vaše fotografie měly obrazovou a technickou kvalitu za hranicí běžné amatérské fotografie. Dozvíte se specifika fotoaparátů a jaké funkce a proč je dobré využívat a jak se to na vašich fotografiích projeví. Zlepšíte si svojí práci s kompozicí obrazu fotografie.  
Všechny získané zkušenosti si vyzkoušíte a procvičíte přímo v praxi nejen na učebně nebo ateliéru, ale i v exteriéru a na konkrétních případech. 

Fotografický kurz je určen pro všechny zájemce o fotografování, začátečníkům, středně pokročilým i pokročilým. Dále pak všem, kteří na svém fotoaparátu využívají vesměs jen plně automatický režim, nebo přednastavené fotografické režimy. Na své si přijdou i ti z vás, kterým už něco říkají pojmy jako clona, čas a ISO. 


cs